Juukselõikused naistele, meestele, lastele

Organix juuksurisalong pakub juukselõikuseid naistele, meestele ja lastele. Lõikuste tegemisel arvestame Sinu soovide ja stiiliga. Lõikusi teevad väga heade kutseoskustega tunnustatud juuksurid.

Juukselõikuse kestus meestel 30-45 minutit, mis sisaldab ka peapesu. Lõikus naistele kestab 60 minutit ja sisaldab pesu ja ka föönitamist ja viimistlusaineid (soovi korral). Laste lõikus 30-45 minutit.

Uue juukselõikusega on võimalik saavutada täiesti uus imago – ole ainult julge ja avalda juuksurile oma soovid ja koos leiame parima lahenduse! Kui Sul on tekkinud mõned kindlad soengusoovid, siis võta vastavad pildid kaasa. Kohapeal on võimalik tutvuda ka mitmete ajakirjadega, kust ammutada inspiratsiooni.

Juukseid soovitame lõigata vähemalt 1,5 kuuse intervalliga, mis tagab soengu korraliku väljanägemise ja nii on ka endal oluliselt parem soengut teha.

Pakume ka kuumakäärilõikust, mis kestab kuni 1,5 tundi sõltuvalt juukse paksusest ning noalõikust, mis sobib paksudele ja tugevatele juustele. Noaga lõigates jäävad juuksed väga loomulikud ja ka salgulised ning neid on väga kerge soengusse sättida. Sobib nii meestele (pikemad juuksed) kui ka naistele.

Küsi kindlasti ka juuksurilt soengutoodete kohta. Saame kokku panna just Sinu juuste tüübile ja soengustiilile sobiva komplekti. Ära karda nõu küsida!

Broneeri aeg juukselõikusele või küsi rohkem informatsiooni telefonil 51 29 120 või 66 00 220!

Juukselõikused

© 2021 Organix Juuksurisalong