Keemiline lokk

Keemilise lokiga saab oma õhukesed või rasked juuksed muuta kohevamaks ja lokilisemaks. Kui föönitamisest saadud efekt kestab kõigest paar tundi, siis keemilise lokiga on võimalik saada pikaaegne tulemus. Protseduur kestab sõltuvalt juuste pikkusest ja paksusest kuni 3 tundi. Oluline on meeles pidada, et lokid jäävad ilusad ainult tervetesse juustesse, mistõttu varasem hooldamine mängib suurt rolli.

Keemiline lokk on tore vaheldus sirgetele ja soovi korral saab ka teha vaid volüümilokki, mis vajub 3-4 kuuga sirgeks tagasi. Valik on Sinu! Lokkide tegemisel on määrava tähtsusega hästivalitud lokivahendid. Lokid teeme ISO ja CHI toodetega, mis tagavad terved ja läikivad juuksed ka pärast keemilist töötlust.

Lokkida võib ka värvitud juukseid, aga värvida ja lokkida juukseid sama-aegselt ei saa (saab vaid kergvärviga, mis ei kata halli). Targem on siiski juukseid värvida peale lokki (10 – 14 päeva hiljem), kuna lokivedlik teeb värvi pisut tuhmimaks.

Pakume ka juurelokki – sellisel juhul tuleb arvestada, et tulemus kestab lühiajaliselt ca 1 – 2 kuud, kuna juuksed kasvavad keskmiselt 1 – 1,5cm kuus. Juurelokk tagab kohevama hoidmise juuksejuurtele, kuid ülejäänud juuksed jäävad sirgeks. Sobib hästi lühikeste juuste puhul.

Keemilise loki puhul on oluline ka juuste järelhooldus. Vaja on kasutada vahendeid, mis tagavad juuste piisava niisutuse ja vetruvuse, et lokk säiliks elujõulisena ja tulemus kestaks kauem. Küsi kindlasti juuksuri poolset soovitust, soovi korral saad vahendeid ka otse salongist osta.

Broneeri aeg juukselõikusele või küsi rohkem informatsiooni telefonil 51 29 120 või 66 00 220!

© 2021 Organix Juuksurisalong