Juuste värvimine

Ilmselt oled oma loomulikust juuksevärvist tüdinud või soovid oma välimust muuta? Juuste värvimisega saavutatakse püsiv tulemus.

Värvimise puhul on oluline teada, et juustele on koormavam heledaks värvimine kui tumendamine. Tähtis on valida võimalikult väikese ammoniaagisisaldusega või ammoniaagivabad juuksevärvid, mis kahjustavad juukseid kõige vähem. Oma salongis kasutame juuksevärvimisel JOICO ja CHI värve, mis tagavad parima tulemuse. Ühtlasi on tooted ammoniaagi, soola ja parabeenivabad ja selle tulemusega jäävad juuksed terved ning elujõulised.

Juukseid võib värvida 1-2 kuulise vahega, selle aja peale on värv juba välja kasvanud. Heledaks värvitud juuste puhul piisab juukse juure värvimisest, tumedaid ja punaseid toone on kasulik värskendada terves juukse pikkuses.

Juuste värvimine koos lõikusega kestab salongis orienteeruvalt 2-3 tundi, olenevalt juuste pikkusest ja värvimise tehnikast.

Mille poolest erinevad salongi ja poe juukse värvimise tooted?

Salongitoodetel on madalam ammoniaagiprotsent, või on tooted täiesti ammoniaagivabad, mistõttu on nad vähem kahjulikud juustele. Ühtlasi on salongis juuksuril võimalus arvestada konkreetse juuksetüübiga (tume-hele,peen-tugev-õrn) ja vastavalt sellele valida vesiniku tugevus. Lisaks saab juuksur arvestada kliendi juuste hetkeolukorraga ning valida sellise värvi, et kliendi värvisoov saaks täidetud.

Värvitud juukseid on soovitav hooldada spetsiaalsete juustehooldusvahenditega. Sinule sobiva komplekti saame kokku panna salongis kohapeal. Ära karda nõu küsida.

Broneeri aeg juukselõikusele või küsi rohkem informatsiooni telefonil 51 29 120 või 66 00 220!

© 2021 Organix Juuksurisalong