Kuuma kääri lõikus

Kuumakääri lõikus on teraapiline juukselõikus, mida teostatakse kuumade kääridega (temperatuuril  90C – 150C). Kuuma lõikamisega parandatakse juuste tervislikku seisundit ja nimetatud viis sobib kõigile juustetüüpidele ning nii pikkadele kui ka lühikestele.

Tavaliste kääridega lõigates jäävad lõikekohad kaitsetuks erinevate keskkonnafaktorite kahjustava toime ees. UV kiirgus, tuul, päike, külm ning keemilised töötlused kahjustavad juukseid ja juukse säsi, mis sisaldab ja hoiab niiskust, kui aga niiskus pääseb juuksest välja muutuvad juuksed kuivaks ja kahjustatuks.
Tänu kuumakääri lõikusele, mis sulgeb juukseotsad momentaalselt muutuvad elutud ja murduvad juuksed säravamaks, elastsemaks, kammitavamaks ja kasvavad ka pikemaks. Kuumakääri lõikusega taastuvad juuksed loomulikul teel, lõikusega suletakse juusteotsad, mis parandab kaitstust välismõjudele.

Peened juuksed saavad juurde kohevust, juuksed tugevnevad ja kasvavad pikaks, paljudel juhtudel võib peatuda ka juuste väljalangemine. Regulaarsel lõikamisel pole ka hargnevad juukseotsad enam probleemiks.

Broneeri aeg juukselõikusele või küsi rohkem informatsiooni telefonil 51 29 120 või 66 00 220!

© 2021 Organix Juuksurisalong